Executive coaching, Grupa GRODNO S.A.

Miałem okazję uczestniczyć w co najmniej kilku podobnych szkoleniach o zbliżonej tematyce, jedne były dobre inne były trochę gorsze, aż wreszcie pojawiła się firma „Coaching dla Ciebie” w osobie Ani Cieśluk i wówczas doświadczyłem czegoś zupełnie innego. Zobaczyłem, że poruszane zagadnienia, proponowane metody i mechanizmy, czy wypracowane rozwiązania można zastosować nie tylko w codziennym życiu zawodowym, ale również w życiu osobistym, czego wynikiem są większe lub mniejsze sukcesy.

Prowadzone szkolenia były zawsze przygotowane z największą starannością i w dużej mierze miały charakter warsztatów i pracy w grupach, dzięki czemu mogliśmy pracować na konkretnych przykładach i szukać rozwiązań rzeczywistych problemów.

Cały cykl spotkań był przygotowany pod kątem naszych konkretnych potrzeb i oczekiwań. Bez książkowych formuł, definicji, czy szablonowych rozwiązań. Można ująć to w jednym zdaniu „…Rozwiązanie szyte na miarę…”.

Dodatkowo Ania jest nadzwyczaj pozytywną osobą z nieograniczonymi zasobami „dobrej energii” i ponad przeciętnym zaangażowaniem, co dodatkowo motywuje do pracy  – Coach przez duże C!. NAJLEPSZY z jakim miałem okazję do tej pory pracować.

Mam nadzieję, że będę miał możliwość uczestniczenia w kolejnych edycjach.

Paweł Boryś, Zastępca dyrektora handlowego, GRODNO S.A.